Подорож у країну мрій

Дитяче свято

 1 червня 2016 року на площі біля районного Будинку культури для маленьких жителів Дергачівщини до Міжнародного дня захисту дітей службою у справах дітей за сприяння районної державної адміністрації та районної ради було проведено свято «Подорож в країну мрій», в якому взяли участь понад       500 дітей. Перед дітьми виступили юні артисти, для них були проведені різноманітні конкурси та змагання.

За участь у конкурсах та змаганнях на дітей чекали солодощі, подарунки та  призи, які були надані підприємцями Дергачівського району та м. Харкова.

Міжнародний день захисту дітей водночас є святом тих, хто завжди поруч     з дітьми, хто піклується про них і допомагає.

За допомогу в організації та проведенні свята особливу вдячність висловлюємо голові районної державної адміністрації Політусі О.О. та голові районної ради Лазарєву Г.Ю., керівнику ТОВ «Слобожанський миловар» Пінчук Л.В.,  Народному депутату України Фельдману О.Б. та колективу «Фельдман екопарк», керівнику ТОВ «Чигринов» Чигринову М. М., директору АТ «Хладопром» Баришевському О.В., керівнику ТОВ «Сват» Сироті П.Г., директору ПП «Кінг смак» Паронікяну А.З., директору ТОВ «Конві Україна» Дюміну І.В., Мещеряковій І.М. та кінно-спортивному клубу «Пасаж», директору Малоданилівської кінно-спортивної школи Петрушці М.П., директору Дергачівського Будинку культури Бодаренко Н.П. та колективу районного Будинку культури.

Низький уклін за це вам, добрі люди.
За небайдужість, щедрість в наші дні.
Хай вчинки добрі оберегом будуть
Дітям в дорозі довгій і складній.

 

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом             і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації.