30 вересня – День усиновлення в Україні!

В останній день вересня ми відзначаємо День усиновлення.

Це день поваги до усиновлювачів, прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, опікунів, піклувальників. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім’ях.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям!

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для Вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Ми щиро Вас вітаємо і пишаємося нашими родинами. Віримо, що батьки і діти, яких звела доля, будуть щасливими. Нехай сила Вашої Віри зміцнюється з кожним днем, сила Надії ніколи не слабне, а сила Любові допоможе здолати усі негаразди.

Написать ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *